AK PARTİ BALIKESİR İL GENÇLİK KOLLARI TOPLANTI DÜZENLEDİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

AK PARTİ BALIKESİR İL GENÇLİK KOLLARI TOPLANTI DÜZENLEDİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

AK Parti Balıkesir İl Gençlik Kolları danışma meclisi toplantısı düzenlendi.

Avlu kongre merkezinde gerçekleşen toplantıya, AK Parti Genel Merkez MKYK üyesi İslam Arslan’ın katılımlarıyla, AK Parti İl başkanı Hasan Demiraslan, İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Zahid Bayram, AK Parti MKYK üyesi ve Balıkesir milletvekili Yavuz Subaşı, Balıkesir milletvekilleri Adil Çelik, Mutlu Aydemir ve Belgin Uygur’un yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ve teşkilat üyeleri katıldı.

Toplantıda açılış ve selamlama konuşmasını yapan İl Gençlik Kolları Başkanı M.Zahid Bayram;
“Türkiye,  AK Partimiz ile her alanda kanatlanmış,her alanda özgüven kazanmış, her alanda ön plana çıkmış , her alanda dünyanın diğer küresel güçleri ile rekabet edecek hale gelmiştir. Bundan dolayı AK Parti gençliğinin üzerine çok büyük bir sorumluluk düşmektedir.Bugünlerin kıymetini bilerek sahip çıkarak tüm dünyada ilahi kelimetullah hakim olana kadar koşturacak olan kadrolar AK kadrolardır. Bizler liderimizin ışık tuttuğu bu yolda AK Parti Balıkesir Gençlik kolları olarak göreve geldiğimiz ilk günden bu yana şehrimizin gençliğine hizmet etmeye çalışıyoruz. Biliyoruz ki başaracaksak eğer tek yol daha fazla çalışmaktır. Bizim bir derdimiz var, teşkilatlarımızda bizim dertdaşımız yoldaşımızdır.
Vakit birlik olma vaktidir
Vakit yük olma değil, yük alma vaktidir
Vakit taşın altına elimizi koymak vakti değil
O taşı yükseltmek için elimizi ezme vaktidir.
Vakit Balıkesir’imizde 20 ilçemizin AK belediyecilik ile şahlanış vaktidir.
24 Haziranda da AK parti Balıkesir ailesi olarak almış olduğumuz başarıyı Allahın izni ile yerel seçimler ile taçlandırmak için gençlik kolları olarak, “dokunmadığımız, gitmediğimiz yer bizim değildir.” Bilinci ile tüm genç kardeşlerimize ulaşmaya devam ediyoruz.  Ve şunu biliyoruz ki, teşkilatın gereği teşkilatlanmaktır. Bu mihvalde 1130 mahallemizin yaklaşık 800’ünde teşkilatlarımızı tamamlamış bulunmaktayız.
Başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere köy köy, semt semt, ev ev dolaşan, bayrak asan oy isteyen ve dik durmak gerektiği zaman asla taviz vermeyen bu davaya hizmet etmiş tüm büyüklerimize ve kardeşlerimize şükranlarımızı sunuyoruz. Bizlerde aynı aşk ile aynı şevk ile çalışmalarımıza yılmadan, yorulmadan devam ediyoruz.” Dedi.

İl gençlik kolları başkanı M.Zahid Bayramın açılış konuşmasının ardından Balıkesir’in gençlerine sonuna kadar güvendiğini dile getiren AK Parti Balıkesir il başkanı Hasan Demiraslan ise gençlere hitaben yaptığı konuşmada;
“Bizler gençlerden korkan, gençlerden çekinen,
yerini gençlere bırakmaktan kaçınanlardan değiliz.
Bu makamlar bize aziz milletimizin emanetidir. Zamanı geldiğinde, o emaneti gerçek sahibine, millete, geleceğe umutla bakmamızı sağlayan siz gençlere devretmekten asla kaçınmayız.
Milletin adamı, mazlum coğrafyaların umudu, davamızın lideri, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 2023 hedeflerine, 2053 ve 2071 vizyonuna, siz gençlerin heyecanıyla, fikri ve fiili katkı sağlamanızı bekliyorum. “Dedi

Daha sonra AK Parti MKYK üyesi ve Balıkesir milletvekili Yavuz Subaşı, Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai kafaoğlu ve Genel Merkez MKYK üyesi İslam Arslan’da teşkilat üyelerine hitap etti.
AK Parti Balıkesir İl Gençlik Kolları Başkanlığının düzenlemiş olduğu İl Danışma Meclisi, açılış konuşmaları ardından il Gençlik Kolları Başkanı Bayram’ın Gençlik kolları faaliyetleri hakkında sunum gerçekleştirmesiyle sona erdi.

 

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.