AK KADROLAR BESOB'DAN DESTEK İSTEDİ | Bandırmanın Sesi
ANKET
foto-deniz1

AK KADROLAR BESOB’DAN DESTEK İSTEDİ

Paylaş
 

AK Parti Balıkesir Milletvekili Adayı Adil Çelik, AK Parti Karesi İlçe Başkanı Mesut Baytekin, Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve teşkilat üyeleri, 24 Haziran seçimleri için Karesi İlçesi’nde yoğun bir şekilde çalışıyor. Teşkilat, cuma namazının ardından BESOB Başkanı Fehmi Erdem’i ziyaret edip, 24 Haziran seçimleri için destek istedi.

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde vekil adayları, parti başkanları, belediye başkanları ve parti teşkilatı yoğun bir tempo içinde çalışıyor. AK Parti Balıkesir Milletvekili Adayı Adil Çelik, AK Parti Karesi İlçe Başkanı Mesut Baytekin, Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve parti teşkilatı cuma namazının ardından Balıkesir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (BESOB) Başkanı Fehmi Erdem’e ziyarette bulundu.

“BALIKESİR’İN REFAHI İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”
AK Parti’nin seçim çalışmaları hakkında BESOB üyelerini bilgilendiren AK Parti Balıkesir Milletvekili Adayı Adil Çelik, “BESOB’da Balıkesir’e hizmet eden, çalışan kardeşlerimle birlikteyiz. İl başkanı olduğum dönemlerde de yanı ekip arkadaşlarımızla beraber çalıştım. 24 Haziran’da milletimizin kararı, teveccühü ile Balıkesir’imize hep birlikte hizmet etmeye devam edeceğiz. Esnafımızın da sorunlarını karşılıklı görüşerek hep beraber çözeceğiz inşallah. Önemli olan Balıkesirlilerin refahı, iyiliği doğrultusunda çalışmak” dedi.

“SEÇİM BAŞARILI GEÇECEK”
24 Haziran’ı kazasız belasız geçirmeyi dileyen BESOB Başkanı Fehmi Erdem, “Esnaf teşkilatının dertlerini hep beraber dertlenip, yapılması gereken neyse el birliği ve güç birliği ile yapacağımıza inanıyorum. 24 Haziran’ı başarılı bir şekilde geçireceğiz inşallah. Teşkilatımızı ziyaret ettiğiniz içinde çok teşekkür ediyorum” dedi.

AYLARDIR ÇALIŞIYORUZ
5 aydan buyana sahada aktif olarak sahada çalıştıklarını vurgulayan Karesi İlçe Başkanı Mesut Baytekin, 24 Haziran’da hep beraber mutlu sona ulaşacaklarını söyledi. Baytekin, emek ve katkı veren herkese teşekkür etti.

GÜÇLÜ ESNAF İÇİN YOLA ÇIKTIK
Balıkesir esnafının kendilerinde ayrı bir değeri olduğuna vurgu yapan Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, “Başkanımıza görevinin yeniden hayırlı olmasını diliyorum. Güçlü bir Türkiye, güçlü bir Karesi, güçlü bir Balıkesir için esnafımızın bütün sorunlarını çözmek için yola çıktık. Allah nasip ederse 24 Haziran hepimiz için kutlu bir gün olacak. Balıkesir’in gelişmesinde ve esnaflık kültürünün yerleşmesinde önemli katkılar sağlayan tüm esnaf ve sanatkârlarımıza teşekkür ederim” dedi.

Bir önceki yazımız olan 2018 Bandırma Festival Programı Belli Oldu! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
ANKET

BANDIRMA'DA BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI?

  • AV. TOLGA TOSUN (19%, 1.059 Oylar)
  • UZAY KESKİN (18%, 1.035 Oylar)
  • BURAK BAHADIR TUZLU (16%, 923 Oylar)
  • METİN OK (16%, 899 Oylar)
  • DURSUN MİRZA (13%, 732 Oylar)
  • CEMAL ÖZTAYLAN (9%, 485 Oylar)
  • AYDIN ÖZEN (7%, 375 Oylar)
  • OZAN ONUR (2%, 133 Oylar)

Toplam oy veren: 5.858

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

AK PARTİ BELEDİYE BAŞKANI ADAYI KİM OLMALI?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.