AHMET AKIN'DAN REFERANDUM ÇALIŞMALARI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

AHMET AKIN’DAN REFERANDUM ÇALIŞMALARI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

CHP Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Ahmet Akın Cuma Gününü Sındırgı ve köylerine cumartesi gününü de Marmara Adası’na ayırdı.
Sındırgı ilçe merkezinde esnafla buluştuktan sonra Gölcük, Karakaya ve Alacaatlı köylerinde “hayır” ın nedenlerini anlattı.

16 NİSAN’DA KADINLARIMIZ DAMGA VURACAK VE SANDIKLARDAN HAYIR ÇIKARACAK
Daha sonra Işıklar köyüne geçerek kadınların çoğunlukla katıldığı bir kahve toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıda yaptığı konuşmada “Atalarımız bu Cumhuriyeti kolay kazanmadı. Cumhuriyeti ve demokrasiyi bizlere emanet ettiler. Bizim kültürümüzde emanete sahip çıkmak çok önemlidir. Atalarımızın bu emanetine ihanet etmeyeceğiz. Hep birlikte egemenlik hakkımıza, cumhuriyetimize ve demokrasimize sahip çıkacağız” dedikten sonra Cumhurbaşkanı ve AKP’liler tarafından yürütülen referandum propagandasını eleştirdi ve “getirmek istedikleri rejimi, anayasa değişikliğini anlatmak yerine sabahtan akşama kadar ‘ey Kılıçdaroğlu’ diyerek başladıkları konuşmalarında sayın genel başkanımıza hakaret ediyorlar. Çünkü savunacakları hiçbir şey yok. Herkes onları kandırıyor, onlar da gelip yüce halkımızı kandırmaya çalışıyor. Ben inanıyorum ki AKP’li kardeşlerim de Saadet Partili MHP’li kardeşlerim de başka partili kardeşlerim de Türkiye’ye dayatılan bu tuzağı bozacak ve egemenlik hakkını bir kişiye devretmeyerek, vatanına ve cumhuriyetine sahip çıkacaktır. 16 Nisan günü tüm yurttaşlarımızdan çok önemli bir ricamız var. Lütfen sandığa gidin ve oyunuzu kullanın. Söz konusu olan vatanımız ve geleceğimizdir”
Cumartesi günü ise Marmara Adasına giden Ahmet Akın referandum çalışmalarını burada sürdürdü. Esnaf ziyareti yapan Akın kahvehanelerde de hemşerileriyle bir araya gelerek referandum da “hayır” ın gerekçelerini anlattı.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.