AHMET AKIN'DAN ÇOK SERT TEPKİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

AHMET AKIN’DAN ÇOK SERT TEPKİ

Paylaş
 

Referandum çalışmaları için Dursunbey ilçesinde bulunan Ahmet Akın burada bir kahvehanede toplanan Dursunbey’lilere hitaben yaptığı konuşmada partisinin anayasa değişikliğine ilişkin görüşlerini anlattıktan sonra Berat Albayrak’ın açıklamalarına da değinerek tepkisini ortaya koydu.
Dün Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak’ın “bütün vatan hainleri hayır diyor” açıklamasına da çok sert tepki gösteren Ahmet Akın, Bakan Albayrak’a verdiği cevapta “ Biz Balıkesir’liyiz. Balıkesir Kuva-yi Milliye’ nin başkenti. Kurtuluş Savaşında ilk ve son kurşunun atıldığı yer. Dedelerimiz bu ülke için, vatanımız için canlarını feda ettiler. Balıkesir’den vatan haini çıkmaz. Balıkesir’lilere de bu ülkenin diğer vatansever evlatlarına da vatan haini demek kimsenin haddine değildir. Senin FETÖ’nün okullarında yetiştiğini herkes biliyor. Bundan sonra sana Damat Bakan diyeceğim. Bu görevlere kayınpeder torpili ile geldiğini bilmeyen yok. Otur adam gibi işini yap, görevini yap. Sen Bakan olmuşsun ama adam olamamışsın. Ne demek vatan haini. Biz bu ülkenin vatansever evlatları olarak “hayır” diyoruz.” dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.