Ahmet Akın’dan Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz’a Ziyaret

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Akın, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ı ziyaret etti. Akın, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, “Kuva-yi Milliye, milletin kuvveti demek. Kuvvet birlikten, kardeşlikten doğar. Büyükşehir Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz’ı ziyaret ettim, başarılar diledim. Halkımız ne karar verirse versin, hizmetler devam edecek. Saygı hiç bitmeyecek” dedi.

CHP’nin Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Ahmet Akın, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’a ziyarette bulundu. Ahmet Akın ziyaretin ardından sosyal medya hesaplarından şu açıklamayı yaptı:

“Kuva-yi Milliye’nin kenti Balıkesir’de yaşıyoruz. Kuva-yi Milliye ne demek? Milletin kuvveti demek. Kuvvet birlikten doğar, kuvvet kardeşlikten doğar. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Yücel Yılmaz’ı adaylığım açıklandıktan sonra ilk fırsatta bugün ziyaret ettim. Kendisine kampanyası boyunca başarılar diledim. O da zerafeti ve beyefendiliği ile beni misafir etti. 31 Mart’ta halkımız ne karar verirse versin hizmetler devam edecek. Saygı hiç bitmeyecek. Çünkü hangi partiden olursak olalım, Balıkesir hepimizin kenti, hepimizin sevdası.”

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan Bandırma'da Kalp Krizi Geçiren Kadına 112 Ekipleri Müdahale Etti başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Ahmet Akın’dan Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz’a Ziyaret

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x