TATİL ZAMANI
foto-deniz1

AHMET AKIN’DAN BALIKESİR TURU…

Paylaş
 

(06.06.2016, Ankara) CHP Genel Başkan Başdanışmanı ve Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın İzmir’de katıldığı Enerji Kentleri Ağı Yıllık Konferansının ardından Balıkesir’e gelerek çeşitli ziyaretlerde bulunup, bir dizi etkinliğe katıldı.

Ahmet Akın dolaştığı ilçelerde hasta ziyaretlerinde bulundu, cenaze törenlerine katıldı. Gittiği ilçelerde esnaf ziyaretinde bulunarak hemşerileriyle sohbet etti. Edremit’te Zey-Der tarafından yapılan ve kadınların yoğun katılımının olduğu gözlemlenen toplantıya da katılan Akın burada yaptığı konuşmada “Laiklik din ve inanç özgürlüğünün olduğu kadar, yaşam biçimlerinin de güvencesidir. Bunlar laikliğe savaş açarak herkesin yaşam biçimine müdahale etmek istiyorlar.

Laiklik en çok da bu ülkenin kadınlarının güvencesidir. O yüzdendir ki laiklik tartışmalarında en güçlü tepkiyi haklı olarak kadınlarımız veriyor.

Laik, çağdaş Cumhuriyet rejimini yıkmaya güçleri yetmeyecek, bunu hep birlikte göreceğiz. Bu ülkenin Atatürk ve Cumhuriyet sevdalıları buna izin vermeyecek.” dedi.

Gittiği ilçelerde partisinin ilçe örgütlerini de ziyaret eden Ahmet Akın partilileriyle bir araya çalışmalar hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

 

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.