AHMET AKIN'A YENİ GÖREV | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

AHMET AKIN’A YENİ GÖREV

Paylaş
 
google haberlerde takip et

CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun yerel seçimlerden önce yapacağı miting ve toplantıları organize edecek komitede görevlendirildi.

Başkanlığını CHP Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan’ın yaptığı organizasyon komitesi Kılıçdaroğlu’nun miting ve toplantılarını planlayacak.
Adana Milletvekili Orhan Sümer, Genel Başkan Danışmanı Deniz Demir’in de yer aldığı organizasyon komitesi çalışmalarına başladı.

Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, seçim miting ve toplantıları için Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun görevlendirmesi ile çalışmalara başladıklarını belirterek şunları söyledi:

“Bu yerel seçim Türkiye için çok önemli bir dönemeç. Mart’ın sonu bahar diyerek ülkemizin dört bir yanında belediye başkan adaylarımızla, meclis üyesi adaylarımızla, herkesi dinleyerek ve herkesle kucaklaşarak sorunlarına nasıl çözüm üreteceğimiz anlatacağız. Belediue başkanlarımızla biz kentlerimiz güzelleştireceğiz. Yaşanı yerler yapacağız. Bu güzel toplumu cennete dönüştürmek için mücadele edeceğiz.”

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.