AHMET AKIN ZAMANI BOŞA HARCAMIYOR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

AHMET AKIN ZAMANI BOŞA HARCAMIYOR

Paylaş
 

(02.05.2016, Ankara) CHP Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Ahmet Akın her zaman olduğu gibi  bu hafta da çalışmalarını seçim bölgesi Balıkesir’de sürdürdü. Ankara’da TBMM çalışmalarına aktif bir şekilde katılan Ahmet Akın Balıkesir’deki çalışmaları için de zaman yaratmayı başarıyor.

Geçtiğimiz haftanın üç dört günü Balıkesir’de bulunan Ahmet Akın Balıkesir’i ziyaret eden CHP Genel Sekreteri Kamil Okyay Sındır ile birlikte İl Başkanlığında bir basın toplantısı düzenledi. Basın toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundular, basın mensuplarının sorularını yanıtladılar.

Daha sonra CHP Genel Sekreteri Kamil Okyay Sındır ile birlikte Karesi ve Altıeylül ilçe örgütlerini ziyaret ederek partililerle buluştular, karşılıklı bilgi alışverişinde bulundular. Çalışmalar hakkında partililerini bilgilendirdiler.

CHP Genel Sekreteri ile birlikte Balıkesir Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliğini ziyaret ederek esnafın sorunlarını dinlediler ve partilerinin esnaflara ilişkin politikalarını ve projelerini anlattılar.

Balıkesir Sanayici ve İşadamları Derneğini(BASİAD) ziyaret eden CHP heyeti, ziyarette ülkemizin sanayileşme politikalarını, sanayicinin ve iş çevrelerinin yaşamakta olduğu sorun ve sıkıntıları ele alarak, CHP’nin bu konudaki politikalarını paylaştılar.

Balıkesir’den kendisine iletilen her türlü sorun ve sıkıntı ile yakından ilgilenmeyi kendisine ilke edinen Ahmet Akın Altıeylül Cinge mahallesine giderek daha önce kendisine iletilen bir sorunla ilgili olarak yerinde incelemelerde bulundu. Göletten gelen sulama boruları çürüdüğü için sulama yapamayan, ürünleri zarar gören mahalle sakinlerini dinleyen Akın, konuyla ilgileneceğini, ilk fırsatta yetkililerle görüşeceğini ve takipçisi olacağını belirtti.

Aynı gün akşam partisinin Altıeylül ilçe örgütü tarafından düzenlenen dayanışma yemeğine katılan Ahmet Akın burada partileriyle bol bol sohbet etti, yemekte yaptığı konuşmada Balıkesir ve ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulundu.

Bir önceki yazımız olan ATATÜRK ÖZEL EĞİTİM OKULUNDA ASANSÖR TÖRENLE HİZMETE GİRDİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.