foto-deniz1

AHMET AKIN RÜZGAR GİBİ…

AHMET-AKIN
Paylaş
 

CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın her yere, her şeye yetişmeye çalışıyor. TBMM’nin çalışmadığı günler soluğu Balıkesir’de alan Akın ilçe ilçe, köy köy dolaşıyor, partisinin ilçe örgütleri ve partilileriyle bir araya geliyor, hemşehrilerini ziyaret ediyor, dertlerine, sorunlarına ortak oluyor. TBMM çalışmaları süresince   bulduğu her fırsatta Balıkesir’i ve Balıkesir’in sorunlarını gündeme taşıyor.  Genç milletvekili bütün enerjisini Balıkesir’e ve Balıkesir’in sorunlarına yönlendirmiş durumda.

Geçtiğimiz hafta Perşembe günü Balıkesir’e gelen  Milletvekili Ahmet Akın hiçbir anını boşa geçirmedi. İlk olarak partisinin Manyas İlçe Başkanlığında İlçe Örgütü Yöneticileri ve partilileriyle bir araya gelerek bilgi alışverişinde bulundu. Ardından Manyas belediye Başkanı Tancan  Barçın’ı makamında ziyaret ederek Manyas’daki  çalışmalarla ilgili bilgi aldı.  Daha sonra İlçe Örgütü ile birlikte Manyas’ta köylere giderek hemşehrilerini  ziyaret etti. Kahvehaneleri dolaşarak sohbetler yaptı.

Diyarbakır’ın Sur ilçesinde çatışmada şehit olan Komiser Yardımcısı Zekeriya Bilgen’in Susurluk’taki  cenaze törenine katılan Ahmet Akın şehit ailesine başsağlığı diledi.

Partisinin Susurluk İlçe Örgütünü de ziyaret eden Ahmet Akın partilileriyle bir süre sohbet etti.

Karesi İlçe örgütü ile birlikte Ziyaretli, Kavaklı, Ortaca ve Üçpınar köylerini ziyaret Aden Akın burada Büyükşehir yasasının kırsal mahalleler ve ilçeler için yarattığı sorunları ve bu sorunların çözümü için TBMM nezdinde yaptığı çalışmaları anlattı. Vatandaşların sorunlarını dinledi.

Aynı gün Bandırmaspor tarafından düzenlenen birlik ve beraberlik gecesine katılarak Bandırmaspor camiası ile bir araya geldi.

Sonraki gün çalışmalarını Bigadiç’te sürdüren Ahmet Akın, Bigadiç İlçe örgütünü ziyaret ederek partilileriyle karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.  Sındırgı İlçe örgütünü de ziyaret ederek, buradan ilçe örgütü yöneticileriyle birlikte Umurlar köyüne ve Gölcük mahallesine giderek vatandaşların sorunlarını dinleyip, notlarını aldı. Ahmet Akın  burada yaptığı açıklamada kendisine iletilen her konunun takipçisi olduğunu hemşehrilerinin ve Balıkesir’in her türlü sorununun sonuna kadar takipçisi olacağını söyledi.

Partisinin Kepsut ve Dursunbey İlçe Örgütlerini de ziyaret eden Akın, buralarda da partilileriyle bir araya gelerek karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

CHP Balıkesir İl Başkanı Ender Biçki ve İl Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Edremit İlçe Örgütüne de bir ziyaret gerçekleştiren Ahmet AKIN buradan Sındırgıya geçip şehit Astsubay Ahmet Semerci’nin cenaze törenine katılarak, şehit ailesinin ve Sındırgı’ nın acısını paylaştı.

Bir önceki yazımız olan SUSURLUK ŞEHİDİNE SON GÖREVİNİ YAPTI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar marina1
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.