AHMET AKIN BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

AHMET AKIN BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ

Paylaş
 

Balıkesir’in sevilen milletvekili Ahmet Akın, mazbatasını aldıktan sonra Bandırma CHP İlçe Teşkilatında düzenlediği basın toplantısı büyük ilgi gördü. Basın toplantısına Belediye Başkanı Dursun Mirza, geçmiş dönem belediye başkanı Sedat Pekel, İlçe Başkanı Atilla Atakay’da katıldı.

Partisi’nin Bandırma İlçe Örgütünde basın toplantısı düzenleyen CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, 7 yıldan beri iç savaşta olduğu için milyonlarca vatandaşı mülteci olan Suriye’den ülkemizin patates ithal etmesi bu hükümete ayıp olarak yeter” dedi. Akın, AK Parti’nin yanlış tarım politikalarından dolayı söylemediğini bırakmadığı Suriye’den bile patates ithal eder hale geldiğinin altını çizdi.

Dönemin Tarım, Gıda ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker’e Fransa tarafından 129 yıl aradan sonra tarım alanında şövalye liyakat nişanı verilmesine de değinen Akın “Ülkemizin Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanına Fransa Hükümeti ödül veriyor. Neymiş Fransa hükümetine verdiği desteklerden dolayı. Bir ülkenin tarımı isyan ediyor köyler boşalıyorsa burada bir yanlışlık var demektir. Eğer bu ülkede her şey ithal edilip çiftçi borçlandırılıyorsa burada bir yanlışlık var demektir. Fransa Hükümeti ülkemizin Tarım, Gıda ve Hayvancılık Bakanına nişan takıyor, ödül veriyorsa o adam Türk Tarımına değil Fransa Tarımına hizmet ediyor demektir” ifadelerini kullandı.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAPILACAK!!! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.