Ahmet Akın “Balıkesir’imizi Gururlandırmalıyız”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin gerçekleştirdiği İlk 1000 İhracatçı 2022 Araştırması’nda Balıkesir’i gururlandıran firmaların yöneticilerine kutlama mektubu gönderdi. Akın, mektubunda, “Ülkemizin ekonomik kalkınmasına verdiğiniz katkıyla gururlandık. Balıkesirimiz ve ülkemiz için atacağınız tüm adımlarda yanınızdayız” ifadesini kullandı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin İlk 1000 İhracatçı 2022 Araştırması’nda Balıkesir’i temsil eden şirketlerin, Yönetim Kurulu Başkanları ve Genel Müdürlerine kutlama mektubu gönderdi. Akın’ın mektubunda şu ifadelere yer verildi:

“Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin gerçekleştirdiği ‘İlk 1000 İhracatçı 2022 Araştırması’nda güzel şehrimiz Balıkesirimizi temsil eden sanayi kuruluşlarımız arasında yer aldığınızı büyük bir onurla öğrenmiş bulunmaktayım. Sağladığınız istihdam olanakları ve yaptığınız yatırımlarla Kuvayi Milliye şehrimiz, Balıkesirimize kattığınız değerleri yakından takip ediyorum. Bunun yanı sıra geçtiğimiz yıl ulaştığınız ihracat rakamlarıyla ülkemizin ekonomik kalkınmasına verdiğiniz katkı tüm hemşerilerimizle birlikte beni de gururlandırdı. Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Türkiye Cumhuriyeti’ne çizdiği kalkınma yolunda, Balıkesirimiz ve ülkemiz için atacağınız tüm adımlarda yanınızda olacağımı bildirmek isterim.”

 

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan Avşa Adası Nereye Bağlıdır? Adaya Ulaşım, Nerede Kalınır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Ahmet Akın “Balıkesir’imizi Gururlandırmalıyız”

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x