AFYONKARAHİSAR'DA AK PARTİ KAMPI ALARMI! | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

AFYONKARAHİSAR’DA AK PARTİ KAMPI ALARMI!

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Adalet ve Kalkınma Partisi’ninAfyonkarahisar’da düzenlediği 25’inci İstişare ve Değerlendirme Toplantısı için kentte geniş güvenlik önlemleri alındı.

YILDIRIM İLK KEZ BAŞKANLIK EDECEK

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım’ın ilk kez başkanlık edeceği toplantı, NG Afyon Otel’de yapılacak. Toplantıya bakanlar, milletvekilleri, genel merkez yöneticileri ve parti kurucuları katılacak.

KONUŞMALARI BAŞBAKAN YAPACAK

Bugün otele girişler olurken, toplantının açılış konuşmasını yarın Başbakan Yıldırım yapacak. Bakanların sunumlar da yapacağı toplantı, pazar günü yine Başbakan Yıldırım’ın kapanış konuşmasıyla son bulacak.

POLİS ŞEHİRDE ALARM DURUMUNA GEÇTİ

AK Parti’nin kampı için Afyonkarahisar’a Türkiye’nin birçok ilinden özel harekat polisi görevlendirildi. Kampın düzenleneceği otelin etrafı güvenlik bariyerleriyle çevrildi. Kentin birçok noktasında da yine polis ve jandarma ekipleri tarafından şüpheli görülen araç ve kişiler kontrol ediliyor. Otel ve etrafından çok sayıda itfaiye, ambulans gibi acil müdahale araçları da hazırlandı.

“AK PARTİ’NİN KURULDUĞU TOPRAKLARDASINIZ”

Toplantının düzenleneceği otele yakın karayolu üzerinde Başbakan Binali Yıldırım’ın fotoğrafıyla birlikte ‘Cumhuriyetin kazanıldığı, AK Parti’nin kurulduğu topraklardasınız’ yazılı pankart asıldı.

ATATÜRK, ERDOĞAN VE YILDIRIM YAN YANA

Ayrıca NG Afyon Otel’in duvarına Türk Bayrağı ve AK Parti bayrağı ile birlikte Mustafa Kemal Atatürk, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ve AK Parti’nin bayrağı asıldı.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.