foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

AFYONKARAHİSAR’DA AK PARTİ KAMPI ALARMI!

afyonkarahisar-da-ak-parti-kampi-alarmi-4-8881210_o
Paylaş
 

Adalet ve Kalkınma Partisi’ninAfyonkarahisar’da düzenlediği 25’inci İstişare ve Değerlendirme Toplantısı için kentte geniş güvenlik önlemleri alındı.

YILDIRIM İLK KEZ BAŞKANLIK EDECEK

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım’ın ilk kez başkanlık edeceği toplantı, NG Afyon Otel’de yapılacak. Toplantıya bakanlar, milletvekilleri, genel merkez yöneticileri ve parti kurucuları katılacak.

KONUŞMALARI BAŞBAKAN YAPACAK

Bugün otele girişler olurken, toplantının açılış konuşmasını yarın Başbakan Yıldırım yapacak. Bakanların sunumlar da yapacağı toplantı, pazar günü yine Başbakan Yıldırım’ın kapanış konuşmasıyla son bulacak.

POLİS ŞEHİRDE ALARM DURUMUNA GEÇTİ

AK Parti’nin kampı için Afyonkarahisar’a Türkiye’nin birçok ilinden özel harekat polisi görevlendirildi. Kampın düzenleneceği otelin etrafı güvenlik bariyerleriyle çevrildi. Kentin birçok noktasında da yine polis ve jandarma ekipleri tarafından şüpheli görülen araç ve kişiler kontrol ediliyor. Otel ve etrafından çok sayıda itfaiye, ambulans gibi acil müdahale araçları da hazırlandı.

“AK PARTİ’NİN KURULDUĞU TOPRAKLARDASINIZ”

Toplantının düzenleneceği otele yakın karayolu üzerinde Başbakan Binali Yıldırım’ın fotoğrafıyla birlikte ‘Cumhuriyetin kazanıldığı, AK Parti’nin kurulduğu topraklardasınız’ yazılı pankart asıldı.

ATATÜRK, ERDOĞAN VE YILDIRIM YAN YANA

Ayrıca NG Afyon Otel’in duvarına Türk Bayrağı ve AK Parti bayrağı ile birlikte Mustafa Kemal Atatürk, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ve AK Parti’nin bayrağı asıldı.

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.