ADD BANDIRMA ŞUBESİ 12. GENEL KURULU'NU DÜZENLEDİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

ADD BANDIRMA ŞUBESİ 12. GENEL KURULU’NU DÜZENLEDİ

Paylaş
 

Atatürkçü Düşünce Derneği Bandırma Şubesi, 12. Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi.
Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Bandırma Şubesi, 12. Olağan Genel Kurulu’nu hayatını kaybeden eski ADD Şube Başkanı Melih Çınar’a adadı. Santral Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen genele kurula, CHP Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm ve ADD MYK Üyesi Ömer Kaya katılım gösterdi.
Cihangir Dündar’ın başkan seçildiği Divan Kurulu seçiminin ardından İstiklal Marşı okundu. ADD Bandırma Şube Başkanı Uğur Kayaalp, ülkenin zor bir dönemden geçtiğine dikkat çekerek, ADD olarak terör saldırılarında birçok şehit verdiklerine dikkat çekti ve ‘çağdaş ve laik bir Türkiye’ için çaba vermeye devam edeceklerini söyledi.
CHP Milletvekili Mehmet Tüm ise salondaki katılımcıları selamlayarak başladığı konuşmasında “Atatürkçülük anti-emperyalizmdir” dedi ve çağdaşlık yolunda mücadelelerini sürdüreceklerini kaydetti.
Çalışma, Mali ve Denetleme raporlarının oybirliği ile kabul edildiği genel kurulda ADD Şube Başkanı Uğur Kayaalp güven tazeleyerek tekrardan başkan seçildi. Yönetim kuruluna seçilenlerin isimleri şöyle: Uğur Kayaalp, Nilay Oygur, Sadullah Batur, Öznur Gökkuş, Hülya Denizcioğlu, Necmettin Tuncay, Hasan Kartal, Dilek Karaaslan, Serdar Polat.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.