foto-deniz1

Acılı Babanın Feryadı

timthumb
Paylaş
 

Karacabey ilçesinde tarım işçisi olarak asgari ücretle çalışan Güven Gül, 2,5 yaşında olan ve beyin tümörü hastalığına yakalanan kızı Zehra Gül’ün tedavi masrafları için acil hayırsever vatandaşlardan yardım bekliyor.
Kızı Zehra’nın 8 aylıkken beyin tümörü hastalığına yakalandığını dile getiren Gül, devletin ve bir hayırsever avukatın yardımıyla kızımı ameliyat ettirdim. Ameliyat sonrasında her ay 10 iğne vurulması gerekiyor. Vurulmazsa felç olacak yâda kör olacak. İğnelerin bir tanesinin fiyatı bin 700 lira, masraflar için hayırsever vatandaşlardan yardım bekliyorum” dedi.
Hayatının acılarla dolu olduğunu dile getiren Gül “1999 depreminde kız kardeşimi ve babaannemi göçük altında kaybettim. Daha sonra erkek kardeşimi trafik kazasında kaybettim. Diğer kız kardeşimi de beyin tümöründen kaybettim. Evlendim, 1 kızım oldu. Sürekli ağladığı için doktora götürdük. Doktorlar beyninde kanser tespit etti. Durumumuz da yok. Yurtdışından getirecekleri beyin cihazına gücümüz yetmedi. Hayırsever vatandaşlarımızdan yardım bekliyorum” ifadesini kullandı.

Bir önceki yazımız olan Atakay: Provakatif Haber Yapıyorlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar marina1
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.