foto-deniz1

AAMİR KHAN, ERDOĞAN İLE GÖRÜŞTÜ

Paylaş
 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hindistanlı oyuncu, yönetmen ve yapımcı Aamir Khan’ı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde kabul etti.

Kültür ve Turizm Bakanlığının davetlisi olarak, yeni filmi ‘Secret Superstar’ın tanıtımı amacıyla Türkiye’de bulunan Hindistanlı oyuncu, yönetmen ve yapımcı Cumhurbaşkanı Erdoğan’la görüştü.

ATATÜRK HAVALİMANI’NDA AAMİR KHAN İZDİHAMI
Bollywood yıldızı Aamir Khan, Kültür ve Turizm Bakanlığının davetlisi olarak 4 Ekim’de Türkiye’ye gelmişti. Atatürk Havalimanı’nda Khan’ı birçok hayranı çiçeklerle karşıladı. Karşılama sırasında izdiham yaşanırken, Amir Khan, hayranlarının imza ve fotoğraf çektirme tekliflerini geri çevirmedi.

KURTULMUŞ KUR’AN-I KERİM HEDİYE ETTİ
Khan, Ankara Palas’ta Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş ile bir araya geldi. Kurtulmuş, Khan’a el yazması Kur’an-ı Kerim hediye etti.

Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, kabul ettiği Hindistanlı oyuncu, yönetmen ve yapımcı Aamir Khan için “Türkiye’de kendisini ağırlamaktan, kendisiyle birlikte olmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Türkiye hakkında güzel sözlerini dinlemekten de fevkalade memnun olduğumuzu ifade etmek isterim” dedi.

Bir önceki yazımız olan AK PARTİ SÖZCÜSÜNDEN AÇIKLAMA başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.