TATİL ZAMANI
foto-deniz1

1 Temmuz’dan itibaren Bandırma’da ki Eczaneler Cumartesi Günüde kapalı olacak

Paylaş
 

1 Temmuz’dan itibaren Bandırma’da ki Eczaneler Cumartesi Günüde kapalı olacak ve Pazar günleri ve bayramlarda olduğu gibi belirlenen 2 nöbetçi eczane hizmet verecek.

Balıkesir Eczacılar Odası Bandırma Temsilcisi Reyhan Ülkar 4857 sayılı iş kanununa göre çalışma saatlerinin ayarlanması amacıyla alınan karar doğrultusunda 1 Temmuz’dan itibaren Cumartesi Günleri Bandırma’da ki eczanelerin kapatılmasına karar verildiğini açıkladı.

Eczacı Ülkar konu hakkında verdiği bilgide, “Bandırma’da 47’si merkez 2 tanesi ise Edincik mahallesinde olmak üzere 49 eczaneye hizmet veriyoruz. 4857 sayılı iş kanununa göre çalışma saatlerinin ayarlanması amacıyla Bandırma’da Cumartesi günleri eczanelerin kapatılmasına karar verilmiştir.

1 Temmuz 20016 tarihi itibariyle Cumartesi günleri de artık eczaneler kapalı olacak ve bayram nöbetlerinde olduğu gibi 2 eczanemiz hizmet verecektir.

Kısaca bundan böyle Cumartesi günleri eczaneler kapalı olacak ve nöbetçi olarak belirlenen iki eczane vatandaşlarımıza hizmet verecek.” Dedi./Levent Karaçay-Umut Osman Sunci

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.