foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

1 Temmuz’dan itibaren Bandırma’da ki Eczaneler Cumartesi Günüde kapalı olacak

15677
Paylaş
 

1 Temmuz’dan itibaren Bandırma’da ki Eczaneler Cumartesi Günüde kapalı olacak ve Pazar günleri ve bayramlarda olduğu gibi belirlenen 2 nöbetçi eczane hizmet verecek.

Balıkesir Eczacılar Odası Bandırma Temsilcisi Reyhan Ülkar 4857 sayılı iş kanununa göre çalışma saatlerinin ayarlanması amacıyla alınan karar doğrultusunda 1 Temmuz’dan itibaren Cumartesi Günleri Bandırma’da ki eczanelerin kapatılmasına karar verildiğini açıkladı.

Eczacı Ülkar konu hakkında verdiği bilgide, “Bandırma’da 47’si merkez 2 tanesi ise Edincik mahallesinde olmak üzere 49 eczaneye hizmet veriyoruz. 4857 sayılı iş kanununa göre çalışma saatlerinin ayarlanması amacıyla Bandırma’da Cumartesi günleri eczanelerin kapatılmasına karar verilmiştir.

1 Temmuz 20016 tarihi itibariyle Cumartesi günleri de artık eczaneler kapalı olacak ve bayram nöbetlerinde olduğu gibi 2 eczanemiz hizmet verecektir.

Kısaca bundan böyle Cumartesi günleri eczaneler kapalı olacak ve nöbetçi olarak belirlenen iki eczane vatandaşlarımıza hizmet verecek.” Dedi./Levent Karaçay-Umut Osman Sunci

Bir önceki yazımız olan DERYA EDE YILDIRIM'IN "KUN FEYAKUN" ADLI EBRU VE HAT SERGİSİ AÇILDI. başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.