foto-deniz1

8 günden bu yana cesede ulaşılamadı

6
Paylaş
 

Gönen’de ceset gördüklerini öne süren vatandaşların ihbarı üzerine çay ile çevresinde başlatılan arama çalışmaları devam ediyor.
Alınan bilgiye göre, Gönen Barajı’ndan akışın kesilmesiyle su seviyesinin azaldığı Gönen Çayı’nda Çanakkale Emniyet Müdürlüğünün su altı ekiplerince yürütülen çalışmalarda kayıp olduğu bildirilen İbrahim Çiftçi’ye (33) ulaşılamadı.
Polis ekiplerinin çalışmalarını devrettiği Jandarma Arama ve Kurtarma Timleri, derinliği 5 ila 8 metre arasında değişen çay yatağı ile karadan arama faaliyetlerini sürdürüyor. Gönen Çayı kıyısında 14 Şubat’ta hayvanlarını otlatan vatandaşlar, jandarmayı arayarak suda ceset gördüklerini bildirmiş, bunun üzerine AFAD görevlileri ile Çanakkale Emniyet Müdürlüğü su altı ekiplerince arama çalışmalarına başlanmıştı. Araştırmada, ailesinin kayıp ihbarında bulunduğu İbrahim Çiftçi’nin en son çay çevresinde motosikletiyle ilerlerken güvenlik kameralarınca görüntülendiği belirlenmişti. Ekipler, önceki gün Çiftçi’ye ait motosiklet ile kıyafetler bulmuştu.

Bir önceki yazımız olan Kocabıyık ailesinin mutlu günü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar marina1
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.