foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

600 EVLERDE YENİ YOLLAR AÇILDI

manşet
Paylaş
 

Bandırma Belediyesi yol yapım çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. 600 evler mahallesindeki Kocatepe, Pirenlik ve 1507 sokakları arasında bulunan, ara yollar açılarak parke ve bordür döşeme çalışması başladı.

Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Dursun Mirza hem şehir içi hem de şehir dışında asfalt ve parke çalışmalarının devam ettiğini belirtti. Başkan Mirza; “Büyükşehir yasasıyla Bandırmamıza bağlanan 2 belde 32 köyde yol yapım çalışmalarına başlamıştık. Kırsal mahallelerimizin tümü bitmek üzere. Aynı zamanda da gelişen ve büyüyen Bandırmamızda yol açma çalışmaları yaparak yeni sokakları vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. Geçtiğimiz günlerde Levent ve Ayyıldız Mahallemizde yol açma çalışmaları yapmış, vatandaşlarımızın hizmetine sunmuştuk. 600 Evler Mahallemizde sürdürdüğümüz çalışmaları kısa sürede tamamlamayı hedefliyoruz” dedi.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.