58 YIL SONRA YENİDEN !! | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

58 YIL SONRA YENİDEN !!

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Şehit Mehmet Günenç Lisesi (ŞMG) 1958, 59, 60, 61,62 ve 63 mezunları 58 yıl sonra bir kez daha yeniden bir araya geldiler.

Mezunlar 25 yıldan beri bir araya gelme geleneğini bu yıl da sürdürdüler. Her yıl bir araya gelip hasret gideren eski mezunlar bu yıl Erdek’in Ocaklar Mahallesi Sanem Hotel’de düzenlenen gecede buluştu. İzmir Bandırmalılar Derneği eski başkanı Teyfik Yalgın’ında İzmir’den gelip katıldığı geceye Bandırma, İstanbul ve Ankara’dan gelen mezunlar da bir araya gelip hasret giderdiler. Eski mezunlar yıllardan beri görmedikleri arkadaşlarıyla buluşmaları sırasında duygulu anlar yaşandı. Bazı öğrenciler Bandırma’ya gelerek lise ve ortaokul olarak eğitim veren okulu ziyaret ettiler, sınıflarında tıpkı öğrencilik yıllarında olduğu gibi sıralara oturup parmak kaldırarak okul günlerini bir kez daha yaşadılar. Günün hatırasını yaşatmak için de gece havuz başında, gündüz okul önünde hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Kaynak : bansesgazetesi

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.