KASTAMONUSPOR 1 – BANDIRMASPOR 2 | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

KASTAMONUSPOR 1 – BANDIRMASPOR 2

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırmaspor Teknik Direktörü Serdar Bozkurt, Kastamonu’dan ihtiyaçları olan 3 puanı aldıklarını dile getirirken “Bu maç her iki takım açısından önemli bir müsabakaydı. Takım olarak Kastamonu’ya netice almak için gelmiştik. Bunu da başardık. Deplasmanda aldığımız 2-1’lik bu galibiyetle takım olarak üzerimizdeki baskıyı atlattık” dedi.

Skor Alamadığımız İçin Özgüven Problemi Yaşadık
Bugüne kadar oynanan müsabakalarda skor alamadığımız için takım olarak özgüven problemi yaşadıklarının altını çizen Bozkurt, “Takımdaki oyuncularımız ne kadar tecrübeli oyuncular olurlarsa olsun bu baskı üzerlerinde olduğu sürece öz güven problemi yaşamaları çok doğal. Kastamonu deplasmanından aldığımız galibiyet üzerimizdeki baskının kalmasına neden oldu. Bu hafta sonu kendi sahamızda karşılaşacağımız Bartın müsabakasına daha rahat çıkacağız” ifadesini kullandı.

Taraftarlardan Sabık Bekliyoruz
Bordo beyazlı taraftarların takımdan beklentilerinin çok yüksek olduğuna dikkat çeken Bozkurt“Biz yeni oluşan bir takımız. Bu hemen olmuyor. Ligdeki iki hafta değerlendirildiğinde geçen hafta kendi sahamızda yaşadığımız Eyüpspor müsabakasının ilk yarısında iyi işler yaptık. Ancak ikinci yarıdaki performansımızdan taraftarımızın memnun olmaması çok normal. Teknik heyet olarak bizlerde memnun değiliz. O görüntüyü takım olarak artık vermek istemiyoruz. Kötü oynadığımız müsabakalarda bile iyi bir mücadele etmek istiyoruz. Taraftarlarımızdan biraz sabır bekliyoruz. Bizi desteklemeye devam etsinler” dedi.

Önümüzde Uzun Bir Maraton Var
Ligde kendilerini uzun bir maratonun beklediğini dile getiren Polat “Önümüzde çok uzun bir süreç var. Ne çok iyi oynadığımız bir müsabakadan sonra ne şampiyonluk havasına girmeye gerek var, nede çok kötü oynadığımız bir müsabakadan sonra ümitsizliğe kapılmaya gerek yok. Bandırmaspor iyi oyunculardan kurulu bir takım. Çalışarak taraftarlarımızda desteğiyle uyum sürecini en kısa sürede atlatarak daha iyi işler yapacağız” ifadesini kullandı.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.