featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yapılan protokol ile Bandırma Belediyesi BASKİ’ye olan toplam 10 milyon 543 bin 421,23 TL’lik borcunu 17 Ağustos 2015 tarihinden 30 aylık eşit taksitlerle geri ödeyecek.
BASKİ Genel Müdürlüğü’nde düzenlenen protokol töreninde konuşan Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, Büyükşehir bünyesinde BASKİ’nin kuruluş aşamasındaki 6 aylık süre boyunca BASKİ adına yaptıkları tahsilatların ödenmesiyle ilgili yapılandırılan borç ödemesinden ibaret olan protokolde belirtilen 30 aylık taksitlendirmeye rağmen borçlarını bu süreden çok daha önce ödemeyi planladıklarını söyledi.
BASKİ Genel Müdürü Mustafa Bayram’da konuşmasında, Bandırma Belediyesi ile imzaladıkları borç yapılandırma protokolünün aynı durumdaki diğer ilçe belediyeleri için de örnek teşkil edeceğinin altını çizdi. Bayram, “Bundan 1 yıl önce BASKİ diye bir kurum yoktu. Yapılanmayı hızla tamamladık. Ama ilk kurulduğundaki 6 aylık yapılanma dönemi bizim için çok önemliydi. Bu esnada BASKİ’nin su ile ilgili tahsilat işleri ve işleyişiyle ilgili de yerel sıkıntılarda yardımcı oldukları için ilçe belediye başkanlarımıza çok teşekkür ederiz. Bu döneme ait bir protokol düzenleme işi yapıyoruz. BASKİ’nin alacağına yönelik Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza protokol imzaladık. Bu protokol aynı durumda olan diğer ilçe belediyelerimiz için de bir örnek olacak” dedi.

KAYNAK:İLKHABER GAZETESİ

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
BASKİ İLE PROTOKOL İMZALANDI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma