foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

4. KAVUN FESTİVALİ 10 EYLÜLDE

icerik_4_KavunFest_Billboard_Dijital_duYuk_1
Paylaş
 

Bandırma Belediyesi’nin katkıları ile gerçekleşen ve geleneksel hale gelen Yeşil Çomlu Kavun Festivali, bölgemizin “Kavun Cenneti” olarak bilinen Yeşil Çomlu Mahallesi’nde 10 Eylül Pazar günü saat 14:30’da gerçekleşecek kortej yürüyüşü ile başlayacak.

Bölgemizde kavun üretimi ile geçimini sağlayan çiftçilerimizin ürünlerini rahatça satabilmesi ve “Kavun Cenneti” olarak bilinen Yeşil Çomlu Mahallesinin, çeşitli kentlerden festivale katılan vatandaşlara tanıtılması amacıyla düzenlenen festival, tarıma ve çiftçiye dikkat çekmesi yönüyle ilgi topluyor.

Geçtiğimiz yıl üçüncüsü düzenlenen Yeşil Çomlu Kavun Festivali, bu yıl 10 Eylül tarihinde gerçekleştirilecek. Bu yılda da Bandırma Belediye’sinin katkıları ile düzenlenecek olan “4. Yeşil Çomlu Kavun Festivaline”, Bandırma Türk Halk Müziği Korosu ve Çiğdem Özcan katılarak festivale renk katacaklar. Bandırma’dan 4.Yeşil Çomlu Kavun Festivaline katılmak isteyen vatandaşlar için ise AVM’nin karşısında bulunan köy minibüsleri durağından 10 Eylül Pazar günü saat 13:30 itibari ile sürekli Yeşil Çomlu Mahallesi’ne ücretsiz olarak otobüsler kaldırılacaktır. Tüm halkımız Yeşil Çomlu Kavun Festivali’ne davetlidir.

4_KavunFest_Boşür_2017_Baskı2+(1)

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.