JANDARMADAN HUZUR OPERASYONU | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

JANDARMADAN HUZUR OPERASYONU

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Edremit İlçesi; Altınoluk Mahallesinde (1) evden, Güre-Cumhuriyet Mahallesinde (3) ayrı evden, Avcılar-Tahtakuşlaraltı mevkiinde (1) evden, Narlı-Küçüksu Mahallesinde (1) ev ve (1) otodan hırsızlık olayı, ayrıca Avcılar-Tahtakuşlaraltı mevkiinde bir evden hırsızlığa teşebbüs olayı meydana geldi.

“Evden ve Otodan Hırsızlık” olayları genellikle gece yarısı ve özellikle sabaha karşı erken saatlerde gerçekleştirilmiş ve bu olaylarda ev ve araçlarda bulunan para, mücevher, cep telefonu ve bilgisayarlar çalındı.

Bölgede meydana gelen “Evden ve Otodan Hırsızlık” olaylarıyla ilgili olarak Balıkesir İl Jandarma Komutanlığınca oluşturulan “Özel Ekip” tarafından icra edilen istihbari çalışma, takip ve bölgede bulunan (85) ayrı kamerada yapılan görüntü incelemeleri sonucunda olay failleri olduğu tespit edilen A.U. ve D.U. Burhaniye ilçesinde yakalanarak gözaltına alınmış ve haklarında yasal işlem başlatıldı.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.