TATİL ZAMANI
foto-deniz1

BANDIRMA KULUÇKA MERKEZİ TOPLULUĞU (BANKUL) KURULDU

Paylaş
 

Onyedi Eylül Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü bünyesinde öğrenim gören yüksek lisans öğrencileri tarafından Bandırma Kuluçka Merkezi Topluluğu kuruldu. Dr. Öğr. Üyesi Donald Staub danışmanlığında kurulan topluluk üyelerinin çoğunluğu Liderlik ve Küresel Girişimcilik bölümü yüksek lisans öğrencilerinden oluşmaktadır.

Bandırma ve çevresindeki öğrencilerin girişimcilikte ilk adımlarını desteklemek misyonuyla kurulan topluluğun vizyonu ise girişimci öğrencilerin inovatif fikirlerini gerçekleştirmelerini sağlamaktır. Bandırma Kuluçka Merkezi Topluluğu (BANKUL)’un kısa vadeli hedefleri arasında Bandırma Kuluçka Merkezi’ni tanıtmak ve saha taraması yapmak, orta vadeli hedefleri arasında KOSGEB ile işbiriği yapmak, girişimcilere mentorlük hizmeti vermek ve grup çalışmalarını desteklemek, uzun vadeli hedefleri arasında ise fikir ve proje sahiplerini yatırımcılarla buluşturmak, faaliyetleri Bandırma dışına da taşımak ve diğer kuluçka merkezleriyle işbirliğini geliştirmek yer almaktadır.

Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir tarafından kabul edilen topluluk üyeleri, Rektöre topluluğun kuruluşu, misyonu, vizyonu ve hedefleri hakkında briring verdiler. Rektör Özdemir, topluluğun kuruluşundan duyduğu memnuniyeti dile getirerek topluluk üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.

Bir önceki yazımız olan "ŞOFÖR NEBAHAT" YOĞUN İLGİ GÖRDÜ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.