foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

332 MİLYON TL KREDİ KULLANDIRDIK

trakya birlik
Paylaş
 

Trakya Birlik Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Kocabıyık ,13 ilde kurulu bulunan 48 kooperatif üzerinden faaliyetlerini sürdüren Trakya Birlik’in 36 binden fazla üyesine hizmet götürdüğünü söyledi. Kocabıyık,  yaptığı açıklamada, bu iş yılında 299 bin 786 ton ayçiçeği,23 bin ton hububat,14 bin 100 ton mısır mübayaa edildiğini açıkladı.

Ortaklara kısa ve uzun vadeli olmak üzere toplam 332 milyon 318 bin TL kredi kullandırdıklarını kaydeden Kocabıyık, ortaklara ayrıca bu iş yılında 15 milyon 595 bin TL nakdi kredi kullandırdıklarını dile getirdi. Trakya Birlik Genel Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Tekirdağ ve Karacabey Yağ Fabrikalarında yılda toplam 270 bin ton ayçiçeğinin işlendiğini dile getiren Kocabıyık her iki fabrikanın toplamda 165 bin ton rafine yağ,30 bin ton margarin,252 bin ton karma yem üretimi, 75 bin ton ham yağ depolama ve 56 bin ton ayçiçeği stoklama kapasitesine sahip olduğunu söyledi.

Kocabıyık, Birlik bünyesindeki 48 kooperatifte bugüne kadar 119 bin rafine yağ,9 bin 300 ton margarin satışı gerçekleştiğini sözlerine ekledi.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.