30 AĞUSTOS ZAFERİ YENİ BİR ŞAHLANIŞA DÖNÜŞMÜŞTÜR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

30 AĞUSTOS ZAFERİ YENİ BİR ŞAHLANIŞA DÖNÜŞMÜŞTÜR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Ağustos ayının Türk milleti için zaferler ayı olduğuna dikkat çeken AK Parti Balıkesir İl Başkanı Hasan Demiraslan, “Malazgirt’le başlayan Anadolu’yu vatan kılma mücadelesi, 30 Ağustos Zaferiyle, yeni bir şahlanışa dönüşmüştür” dedi.

“AĞUSTOS AYI ZAFERLER AYIDIR”

30 Ağustos Zaferi’nin Türk milletinin hürriyet ve bağımsızlığı için attığı en büyük adımlardan biri olduğuna dikkat çeken AK Parti Balıkesir İl Başkanı Hasan Demiraslan, “30 Ağustos, birlik ve beraberliğin, vatan sevgisinin, büyük Türkiye hayalinin, özgürlük mücadelesinin adı ve ispatı olmuştur.” diye konuştu. Ağustos ayının Türk tarihinde parlak zafer ışıklarıyla dolu olduğunu vurgulayan Başkan Demiraslan, “Bu ayda milletimiz Malazgirt, Çaldıran, Mercidabık ve 30 Ağustos Zaferi gibi büyük zaferlere imza atmıştır. Malazgirt’le başlayan Anadolu’yu vatan kılma mücadelesi, 30 Ağustos Zaferiyle, yeni bir şahlanışa dönüşmüştür” dedi.

“BU MİLLETE ASLA DİZ ÇÖKTÜRTEMEYECEKLER”

Savaş meydanlarında Türk milletini dize getiremeyen dış mihrakların bugün yerli işbirlikçileriyle haince saldırılarını sürdürmeye devam ettiğini kaydeden Başkan Demiraslan, “Ne kadar uğraşırlarsa uğraşsınlar aziz milletimize diz çöktürmeyi başaramayacaklar. Dün olduğu gibi bu gün de Ülkemizin ve Milletimizin bölünmez bütünlüğüne, birliğine ve dirliğine yönelik hain saldırılara karşı, aziz Milletimiz, geçmişten aldığı ilhamla, şehitlerimizin bize bıraktığı mukaddes emanetin sorumluluğuyla hür ve bağımsız yaşama kararlılığını ilelebet sürdürecektir” ifadelerini kullandı.

“30 AĞUSTOS RUHUNUN EMANETÇİLERİYİZ”

Başkan Demiraslan konuşmasının devamında, “Bu kutlu mirasın ve 30 Ağustos ruhunun emanetçileri olarak bizler, uğruna canların feda edildiği hedeflerin bölgemiz ayağında olanlarını da gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Yeni Türkiye idealine ulaşacağımıza olan inancımızı daha da güçlendiriyoruz. 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 96. Yıldönümünü en kalbi duygularla kutlarken, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin tüm mensuplarıyla, aziz vatanımızı korumak için kanlarını bu uğurda feda ederek şehitlik mertebesine ulaşan aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramını tebrik ediyorum” diye konuştu.

 

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.