30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN! | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN!

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Büyük Zafer 96 Yaşında…

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN!

Bağımsızlığı onurlu bir yaşamın temeli olarak görmeyi ve her ne pahasına olursa olsun boyunduruk kabul etmemeyi en büyük ve en önemli millî hasletlerimiz arasında ifade edebiliriz. Coğrafyayı salt toprak parçası olarak görmeyip kutlu bir vatan şeklinde izah etmemizi de bu hasletlerimizle açıklayabiliriz.

1071’den günümüze kadar vatan toprağımıza ve bağımsızlığımıza yönelik her türlü saldırıyı da aynı inançla bertaraf etmeyi başarmış asil bir milletiz. 30 Ağustos, bu saldırıların en büyüğünün hezimete uğrayışı ve Anadolu’nun vatan toprağı olarak tescil edilişinin simgesidir. 30 Ağustos, aynı zamanda Cumhuriyet’in müjdecisi ve büyük kazanımların habercisidir.

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi olarak 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı büyük bir coşkuyla kutluyor, emanetçisi olduğumuz Cumhuriyet ve kazanımlarının bekası için var gücümüzle çalışıyoruz.

Büyük Zafer’in 96’ncı yıl dönümünde Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını minnetle yâd ediyor, tüm şehitlerimize ve gazilerimize Allah’tan rahmet diliyoruz.

Prof. Dr. Süleyman ÖZDEMİR

Rektör

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.