3 milyon TL’lik Yeni Antreman Sahası Geliyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bandırmaspor tesis yatırımlarına devam ediyor.

Bordo Beyazlı kulüp 2. antreman sahasına kavuşuyor. Geçen sezon final oynayan bu sene de lige iyi bir başlangıç yapan Bandırmaspor’da dönüşüm devam ediyor.

Örnek Sanayi Sitesi’ndeki Bandırmaspor tesislerinde yapılacak antreman sahası rüzgar kesici panelleri, otomatik sulama sistemleri ve çevre düzenlemesi ile futbolcuların daha sağlıklı bir şekilde maçlara hazırlanmasına imkan sağlayacak.

Antreman sahası için Pazartesi günü çalışmalar başlayacak. 3 milyon TL’lik yatırımla yapılacak sahanın 3 ayda tamamlanması öngörülüyor.

Yeni antreman sahası Bey Çimento Bandırmaspor Başkanı Onur Göçmez tarafından finanse edilecek.

Bey Çimento Bandırmaspor Başkanı Onur Göçmez, “Göreve geldiğimiz günden bu yana sportif başarılar kazanmanın yanı sıra imkanlar ölçüsünde tesisleşme yatırımlarımıza da devam ediyoruz. Futbolcu sağlığını korumak, maçlara daha iyi hazırlanabilmek ve bakım çalışmalarını daha rahat organize edebilmek için için 2. bir antreman sahasına ihtiyacımız vardı. Geçen yıl şu an kullandığımız saha yeniden düzenlenmişti” diye konuştu.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA-İZMİR BANDIRMA-BALIKESİR TREN SEFERLERİ 2023 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

3 milyon TL’lik Yeni Antreman Sahası Geliyor

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x