28. ULUSLARARASI BANDIRMA KUŞ CENNETİ KÜLTÜR VE TURİZM FESTİVALİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

28. ULUSLARARASI BANDIRMA KUŞ CENNETİ KÜLTÜR VE TURİZM FESTİVALİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

8. ULUSLARARASI BANDIRMA KUŞCENNETİ KÜLTÜR VE TURİZM FESTİVALİ PROGRAMI BELİRLENDİ.

Bu yıl 28. kez düzenlenecek olan Uluslararası Bandırma Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivali etkinlik programı tamamlandı. Cumhuriyet Meydanı konserlerindeki dev sahnede Mor ve Ötesi, Pamela, Volkan Konak sahne alacak.

Eşine az rastlanır bir doğa harikası olan Bandırma Kuşcenneti ve Kuş Gölü’nün sorunlarına dikkat çekmek ve çözüm yollarını ortaya sunmak amacıyla ilk kez 1987 yılında yapılan Uluslararası Bandırma Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivali, bu yıl çeyrek asrı devirdiği 28. Festivalde de ülkemizin tanınmış sanatçı, bilim adamları ve yazarlara ev sahipliği yapacak.

17-21 Mayıs tarihleri arasında coşkuyla kutlayacağımız Uluslararası Bandırma Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivali, kültür ve sanatın her dalından seçkin etkinlilerin yer aldığı dopdolu bir program ile bandırmalılarla buluşacak.

Ayrıca Sahil Şenliği Etkinliği 12 Mayıs-17 Mayıs tarihleri arasında 6 gün süreyle halkoyunları gösterileri, konserler, tiyatro oyunları, animasyon gösterileri gibi birbirinden keyifli ve eğlenceli etkinliler sahil bandındaki amfi tiyatroda sizlerle buluşacak.

17-18-19mayıs fest

20-21 mayıs fest

sahil 1-2

sahil 3-4

sahil 5-6

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.