foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

28. BURHANİYE-ÖREN TURİZM KÜLTÜR VE SANAT FESTİVALİ

21427433_1564198886972634_7221858618944542694_o
Paylaş
 

28. Burhaniye-Ören Turizm Kültür ve Sanat Festivali’nin 2. Günü de dolu dolu geçti.
Burhaniye Belediyesi’nin 150. Yılı kuruluş yıl dönemine özel olarak kutlanan 28. Burhaniye –Ören Turizm Kültür ve Sanat festivali 9 Eylül Cumartesi günü bir gelenek hale gelen Sünnet Şöleni ile başladı. 38 çocuğun sünnet olarak sünnet düğünlerininim yapılmasına vesile olan hayırsever ile ortaklaşa yapılan Sünnet Düğünü Ayaklı mesire alnında gerçekleştirildi. Sünnet Şöleninde ilk olarak dualar okunduktan sonra sahne alan ünlü illüzyonist Denis Aparthe bir birinden farklı ve ilgi çekici gösterilerini sergiledi. Denis Aparthe’den sonra sahne alan 2016 yılı Yetenek Sizsiniz Şampiyonu Hayatın Ritmini yakala gurubu eğlenceli müzikler ile katılımcıları coştururken hemen akabinde sahne alan Burhaniye Belediyesi Gençlik Merkezi ise coşkuyu taçlandırdı. Eğlencelerin ardından çocukların hediyelerini ise Burhaniye Belediyesi Başkan Yardımcıları Cemal Akkılınç, Cemil Bahadır ve Belediye Meclis Üyeleri Sevda Padem ile Galip Yardımcı taktılar.
BURSA BÜYÜKŞEHİR TİYATROSU İLGİ İLE İZLENDİ
Festivalin 2. günü saat 21.00’de Cumhuriyet Meydanında Bursa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosunun gösterileriyle devam etti. Çemberimde Gül Oya adlı seyirlik oyunları ile Burhaniyelilere güzel vakit geçirten ekibin zaman zaman seyirciyi de oyunlarına katmaları eğlenceli görüntüleri de beraberinde getirdi.
İSMAİL ÖZKAN VE AYŞEN BİRGÖR BURHANİYELİLERDEN TAM NOT ALDI

Festival kapsamında ikinci gün düzenlenen İsmail Özkan ve Ayşen Birgör konseri Burhaniyeliler tarafından ilgi ile karşılandı. İlk olarak sahne alan İsmail Özkan yaklaşık 1 saat sahnede kalarak hareketli şarkıları ile izleyenleri coşturdu. Hemen akabinde sahne alan Ayşen Birgör güzel sesi ile Burhaniyelileri kendisine hayran bırakırken geniş şarkı repertuvarı ile Burhaniyelilerden tam not aldı. İsmail Özkan ve Ayşen Birgör’e Burhaniye zeytinyağlarını hediye eden Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal festivale sundukları katkılarından dolayı kendilerine teşekkür etti.

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.