23 NİSAN SÜRPRİZİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

23 NİSAN SÜRPRİZİ

Paylaş
 
Balıkesir’de 23 Nisan törenlerini takip etmek için Atatürk Anıtı’na gelen basın mensupları bir sürprizle karşılaştı. Valiliğe ait makam aracının yanaşması ile mikrofon ve fotoğraf makinelerini hazırlayan basın mensupları, araçtan Vali Ersin Yazıcı yerine ortaokul öğrencisi Kaan Durul’un inmesi ile büyük şaşkınlık yaşadı.

TÜRK BAYRAĞINI TAŞIMAKTAN GURUR DUYUYORUM
Balıkesir’de 23 Nisan kutlamaları sürprizi de beraberinde getirdi. Atatürk Anıtı’nda çelenk koyma töreni ile başlayan kutlamalarda açıklama yapması beklenen Vali Ersin Yazıcı, makam aracı ile ortaokul öğrencisi Kaan Durul’u tören alanına gönderdi. Makam aracının kapısının açılması ile gazetecilerin mikrofonlarını uzattığı Mehmet Azman Çavuş Ortaokulu öğrencisi Kaan Durul, herkesin 23 Nisan Bayramı’nı kutladı. Durul, “Bugün burada olmaktan gurur duyuyorum. Göğsümdeki Türk bayrağını taşımaktan gurur duyuyorum. 23 Nisan Çocuk Bayramı bütün dünyaya kutlu olsun” dedi.

ÇOCUKLARIMIZA VE GENÇLİĞİMİZE GÜVENİYORUZ
Kaan’ın ardından Vali Ersin Yazıcı da açıklamalarda bulundu. Vali Yazıcı, “Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun. Biz de bugün Kaan’a görevi devrettik. Kutlamalardan sonra makama da geçeceğiz. Bugün Balıkesir’i Kaan yönetecek. Kaan’a güveniyoruz. Biz zaten çocuklarımıza ve gençliğimize güveniyoruz. Cumhuriyet ve demokrasi bu gençlerin ellerinde yükselecek. Tüm yurttaşlarımızın bayramını tebrik ediyorum. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e tüm dünya çocuklarına bu bayramı armağan ettiği için de şükranlarımı sunuyorum.” şeklinde konuştu.
Vali Ersin Yazıcı, “Sabah kalktım evden çıktım. Kaan beni bekliyor. ‘Bugün ben valiyim’ dedi. Yapacak bir şey yok. ‘Hayırlı olsun’ dedim. Buraya geldik.” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.