20. UÇURTMA ŞENLİĞİ PAZAR GÜNÜ YAPILACAK | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

20. UÇURTMA ŞENLİĞİ PAZAR GÜNÜ YAPILACAK

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Edremit Belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle her yıl geleneksel olarak düzenlenen Uçurtma Şenliği 22 Nisan  Pazar günü Altınkum Mahallesi Dalyan sahilinde yapılacak. Gün boyu sürecek olan şenlikte çocuklara çeşitli hediyeler dağıtılacak.

Edremit Belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Zeytinli-Altınkum Mahallesi’nde her yıl geleneksel olarak yapılan Uçurtma Şenliği’nin 20.’si 23 Nisan 2017 Pazar günü Dalyan Sahili’nde gerçekleştirilecek. 14.00’te başlayacak olan Uçurtma Şenliği’nde katılımcı miniklere uçurtma ve çeşitli hediyeler dağıtılacak. Ayrıca gün boyunca çeşitli oyunlar, animasyon gösterileri ve yarışmalar düzenlenerek çocuklara eğlenceli bir gün yaşatılacak. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, çocukların ve vatandaşların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayarak, “Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün geleceğimiz olan çocuklara armağan ettiği, laik demokratik Cumhuriyetimizin temel taşı Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının yıldönümü olan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı çocuklarımıza ve tüm ulusumuza kutlu olsun” dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.