2. GÜNDOĞAN’DA PTT SEVİNCİ - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

2. GÜNDOĞAN’DA PTT SEVİNCİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu 2. Gündoğan Mahallesi halkının istediği ve 3 hafta önce hizmete giren PTT şubesini ziyaret etti. Kafaoğlu “Halkımıza seçimlerde söz vermiştik, girişimlerimiz sonucunda şube hizmet vermeye başladı. Artık vatandaşımız çarşıya gitmeyecek” dedi. 2. Gündoğan Mahallesi Muhtarı Nihat Emer de “Vatandaşımız için güzel bir hizmet oldu, halkımız da sahip çıkmalı” diye konuştu.

2. Gündoğan Mahallesi Ergüven Caddesi üzerinde PTT Şubesi hizmet vermeye başladı. 2. Gündoğan Mahallesi halkının çok istediği PTT şubesinin 3 hafta önce açılmasıyla birlikte artık iş ve işlemler için vatandaşlar çarşıya gitmiyor. Kısa süre içerisinde PTT binasının yanına PTT Bankamatiği de koyulacak. PTT şubesinin mahallede açılmasına destek olan Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu PTT’yi ziyaret etti, daha sonra kahvede bulunan vatandaşlarla hasbihalde bulundu.

Mahalle halkı da PTT şubesinin açılmasından duydukları mutluluğu ifade ederek “Daha önceden havale, EFT, Para yatırma, para çekme, fatura ödemeleri, maaş ödemeleri konusunda çarşıya gitmek zorunda kalıyorduk. Ancak şimdi ayağımıza kadar gelen hizmet sayesinde beklemeden kısa süre içerisinde işlemlerimizi görüyoruz. Başkanımız Zekai Kafaoğlu verdiği sözü tuttu, şubenin açılması için gerekli girişim ve desteklerde bulundu. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dediler.

“İHTİYACI GİDERDİK”

Kafaoğlu “2. Gündoğan Mahallesi halkının bizden seçim zamanı 3 isteği vardı. Birincisi bankamatikti onu çözdük, Altıntaşlar Düğün Salonu önünde hizmet veriyor. İkincisi PTT şubesiydi o da 3 hafta önce açılarak hizmet vermeye başladı. Mahalle halkımız burada şehir merkezine gitmeden iş ve işlemlerini gerçekleştirecekler. 2. Gündoğan Mahallesi için ihtiyaç olan PTT şubesinin hizmete girmesinde emeği olan PTT Başmüdürü ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyoruz. Mahalle halkının artık işlemlerini PTT’den yapmaları gerekiyor, onlarda açılan şubeye gerekli desteği vermeliler. Üçüncüsü de Pazar yerinin üzerinin kapatılması onunla ilgili de çalışmalarımızı hızlandırdık. Mahalle halkına söz vermediğimiz bir ihtiyacı da gerçekleştirdik. NATO boru hattının geçtiği alana 800 metre uzunluğunda park yaparak mahalle için bir yaşam merkezi haline getirdik. Bütün mahalleli yaz aylarında orada oluyorlar” dedi.

“SIRA MAHALLE HALKIMIZDA”

2. Gündoğan Mahallesi Muhtarı Nihat Emer de, “ 11 bin nüfuslu mahalleyiz. Başkanımız Zekai Kafaoğlu’na PTT şubesinin mahallemize kazandırılmasında destek sağladığı için teşekkür ediyoruz. Mahalle halkımızın hem PTT hemde bankamatiklerde işlem yaparak gerekli desteği yapması gerekiyor. Mahallemizde 5-6 parkımız vardı şimdi 15 parkımız oldu. Başkanımız ile mahallemiz güzelleşiyor” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Aşılı Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.