ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI UYGULAMALI EKONOMİ VE SOSYAL BİLİMLER KONFERANSI BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI UYGULAMALI EKONOMİ VE SOSYAL BİLİMLER KONFERANSI BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Ev Sahipliğinde Bu Yıl İkincisi Düzenlenen Uluslararası Uygulamalı Ekonomi Ve Sosyal Bilimler Konferansı (ICEESS’19) Başarıyla Gerçekleştirildi.

20-21 Haziran tarihlerinde Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi ev sahipliğinde bu yıl ikincisi düzenlenen Uluslararası Uygulamalı Ekonomi ve Sosyal Bilimler Konferansı (International Conference on Empirical Economics and Social Sciences – ICEESS’19) sona erdi.

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Prof. Dr. Fuat Sezgin konferans salonunda gerçekleşen, iktisat, işletme, finans ve sosyal bilimlerden ulusal ve uluslararası katılımcıların uygulamalı ve teorik konuları sunma, tartışma ve paylaşma fırsatı bulduğu konferansın açılış konuşmalarını konferans düzenleme kurulu başkanı ve  Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Burak Darıcı yaparken, Konferansın sponsorlarından Balıkesir Büyükşehir Belediyesi adına ise Genel Sekreter Mustafa Küçükkapdan konuştu. Protokol konuşmaları bölümünde son konuşma ise Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir tarafından yapıldı.

Açılış ve protokol konuşmalarının gerçekleşmesiyle konferansın keynote konuşmaları kısmına geçildi. İlk olarak Avrupa Merkez Bankası İtalya Direktörü Stefano Siviero’nun konuşmasının ardından Orta Doğu Teknik Üniversitesinden Prof. Dr. Uğur Soytaş sunumunu gerçekleştirdi. Daha sonra Yapı Kredi Bankası, Ekonomi ve Araştırma bölümünden Eren Ocakverdi sunumunu gerçekleştirdi. Keynote konuşmaları, İstanbul Teknik Üniversitesi’nden Doktora Öğretim Üyesi Christopher Hannum ile devam ederken, Türkiye Cumhuriyeti Finans Ofisi Birim Yöneticisi Hüsnü Tekin’in konuşmaları ile sona erdi. Daha sonra konuşmacılara konferans organizasyon komitesi tarafından katılımları ve konuşmaları için teşekkür plaketleri takdim edildi.

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen Uluslararası Uygulamalı Ekonomi ve Sosyal Bilimler (ICEESS’19) konferansında, Amerika Birleşik Devletleri, Cezayir, Endonezya, Güney Afrika, Suudi Arabistan, Nijerya, Kazakistan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Lübnan, Pakistan ve Tunus olmak üzere 11 yabancı ülkeden de katılımcılar yer aldı.

Yerli ve yabancı 96 farklı üniversite ve kurumdan toplam 210 bildiri sunumunun başarıyla gerçekleştirildiği ICEESS’19 Grand Asya Otel’de düzenlenen gala yemeği ile sona erdi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.