foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

17 EYLÜL STADYUMU KARLA KAPLANDI

bndrmstad
Paylaş
 

Bandırma’da 5  gündür devam eden kar yağışı 17 Eylül Stadyumunu kaplayarak kullanılamaz hale gelmesine sebep oldu. 15 Ocak Pazar günü sahasında 2. Devrenin ilk maçını oynayacak olan Bandırmaspor’da stadyumun temizlenme çalışmalarının pazar gününe yetişip yetişmeyeceği merak konusu.

Konu ile ilgili gazetemize açıklamalarda bulunan Bandırmaspor Basın Sözcüsü Bilgen Süngü: ” Şuan Stadyum karla kaplanmış durumda. Kar devam ettiği için temizleme çalışması yapılamıyor. Pazar günü maçımız var. İl ve İlçe spor müdürlüğü yetkililerine gerekli başvuruları yaptık. Başkanımız kendileriyle  sürekli irtibat halinde. Cuma gününden önce müdahale edilemez ise durum riskli. En geç cuma günü çalışmaların başlayacağını düşünüyoruz. Yetiştirilmeye çalışılacak ” ifadelerini kullandı.

Öte yandan geçtiğimiz senelerde de stadyumun bazı maçlardan önce karla kaplı olması sebebiyle cefakar Bandırmaspor taraftarları temzilik çalışmalarının yetersiz kalması sebebiyle  kolları sıvayarak stad zemininde temizlik çalışmaları yapmışlardı.

15 Ocak Pazar günü oynanması beklenen Bandırmaspor Samsunspor maçı öncesi İl ve İlçe Spor Müdürlüğü yetkililerin karla kaplı zeminin temizliği için nasıl bir yol izleyeceği Bandırmaspor camiası tarafından merakla takip ediliyor.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.