15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNE ANMA YAPILDI | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNE ANMA YAPILDI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün öncülüğünde düzenlenen 15 Temmuz Şehitleri anma programı bu sabah Barış Manço Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.  Gerçekleştirilen programı ise Bandırma Anadolu Lisesi ve Bandırma Anadolu İmam Hatip Ortaokulu ve Lisesi ortaklaşa hazırladılar.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programa İlçe Kaymakamı Günhan Yazar, Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan , İlçe Jandarma Komutanı Yrb. Recep Cansu, Ticaret Borsa Halit Sezgin, okul müdürleri ve veliler katıldı.

15 Temmuz gecesi Ankara’da şehit olan Bandırmalı Veteriner Hekim Ramazan Konuş’un eşi öğretmen Hacer Konuş yaptığı konuşmada o gece yaşadıklarını ve eşinin şehit olma anını anlatırken,  salonda bulunanlar duygu dolu anlar yaşadı.  Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar,  Hacer Konuş’a çiçek vererek eşi adına ondan helallik istedi.

Düzenlenen şiir yarışmasında derece alan öğrencilerin ödüllerinin takdim edilmesinin ardından  Bandırma İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinden oluşan  programın anlamına yakışan şarkılar söylerken, Bandırma İmam Hatip Ortaokulunda okuyan  bir öğrenci de Kuran-ı Kerim Tilavetinde bulundu.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.