13 DOKTOR ATAMASI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

13 DOKTOR ATAMASI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Devlet Hastanesi doktor kadrosuna 8’i uzman, 5’i pratisyen olmak üzere toplam 13 atama yapıldı.

Bandırma Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. Muzaffer Şenveli, yeni atamalarla birlikte hastanedeki uzman doktor sayısının 76’ya acil polikliniğinde görev yapacak olan pratisyen hekim sayısının ise 15’e çıktığını söyledi.

Şenveli “Vatandaşlarımıza daha hızlı, daha kaliteli ve daha modern sağlık hizmeti verebilmek için tüm ekip arkadaşlarımızla birlikte büyük bir gayretle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Hekim kadromuzdaki değişim ve güçlendirme çalışmalarımız bir yıldan beri devam etmektedir. Mevcut kadromuzda görev yapan toplam 91 hekimin 41’i son bir yıl içerisinde hastanemiz bünyesine katılmıştır” dedi.

Hastaneye atanan doktorların isimleri ve branşları aşağıdaki gibidir: Psikiyatri Uzmanı Deniz Yıldız, Kadın Hastalıkları Uzmanı Alihan Tığlı, Dahiliye Uzmanı Sezai Kalkan, Radyoloji Uzmanı Yavuz Yıldız, Göz Hastalıkları Uzmanı Fikret Dengeşik, Üroloji Uzmanı Umut Turan, Kulak, Burun, Boğaz Uzmanı Tuncay Tanış, Çocuk Hastalıkları Uzmanı Dr. Behram Azizi, Tabip Dr. Hacı Altay, Tabip Dr. Hüseyin Gülşen, Tabip Dr. Dilara Keskinbalta, Tabip Dr. Nilay Aktar ve Tabip Dr. Zeynep Karaoğlu

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.