1 TEMMUZ DENİZCİLİK VE KABOTAJ BAYRAMI BANDIRMA'DA KUTLANDI. | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

1 TEMMUZ DENİZCİLİK VE KABOTAJ BAYRAMI BANDIRMA’DA KUTLANDI.

Paylaş
 
google haberlerde takip et

1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı’nın 90 Yıldönümü dolayısıyla Bandırma’da düzenlenen törende Atatürk heykeline çelenk konuldu.

Bugün saat 10: 00’da Cumhuriyet Meydanındaki gerçekleştirilen çelenk koyma törenine Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza ve Bandırma Liman Müdürü Abdullah Şalcı katıldı. Çelenklerin Atatürk Anıtı’na sunulmasının ardından Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve Deniz Şehitleri anısına saygı duruşunda bulunuldu, akabinde İstiklal Marşı okundu.

Törenin ardından Denize açılan Kaymakam Tuncay Sonel, Hava Üs Komutanı M.Rüştü Çelenk, Belediye Başkanı Dursun Mirza, İlçe Emniyet Müdürü Ali Haydar Kılıç ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan tarafından görevi başında şehit düşen aziz deniz şehitlerimizin anısına denize çelenk bıraktılar. Kutlamalar kapsamında, botla denize açılan sahil güvenlik ekipleri izleyicilere kısa süreli görsel bir şov gerçekleştirdiler.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.