1. KÜÇÜKLER ATLETİZM FESTİVALİ DÜZENLENDİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

1. KÜÇÜKLER ATLETİZM FESTİVALİ DÜZENLENDİ

Paylaş
 

04 Mayıs 2017 tarihinde Erdek sahil bandında, Erdek Atletik Gençlik Ve Spor Kulübü  ile Erdek Halk Eğitimi Merkezi  işbirliği ile çocuklara yönelik  1. Küçükler Atletizm Festivali düzenlendi. Düzenlenen yarışmalara aşağıdaki tabloda yer alan kategoriler katıldı.

KATEGORİLER A)    Ana sınıfı öğrencileri                 (2011-2012 doğumlular)       (50 metre)B)    1.ve 2. Sınıf öğrencileri              (2009-2010 doğumlular)       (60 metre)

C)    3.4.ve 5. Sınıf öğrencileri           (2007-2008 doğumlular)       (80 metre)

 

Ana sınıfı, ilkokullar ve ortaokullardan da 5. Sınıfların yer aldığı yarışmalara toplamda 105 minik sporcu katıldı. Yarışma çok büyük heyecanlara sahne oldu. Bu heyecana yarışma yerinde hazır bulunan anne babalarda katıldı. Yarışmayı başından sonuna kadar izleyen İlçe Milli Eğitim Müdürü Erbil CAMGÖZ, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Bekir ALKAN, okul müdürleri ve müdür yardımcıları yarışma sonunda kategorilerinde ilk üçe giren sporculara madalyalarını takdim ettiler.

Yarışma hakkında açıklama yapan Erdek Atletik Gençlik Ve Spor Kulübü Başkanı, aynı zamanda Atletizm Milli Takım Antrenörü Niyazi GÜLHAN; yarışmalar büyük bir katılımla, heyecan dolu geçti. Erdek Halk Eğitim Merkezi ile Kulübümüz ortak bir plan doğrultusunda “1. Küçükler Atletizm Festivali”ni  güzel bir şekilde tamamlamıştır. Öncelikle bu yarışmanın oluşumunda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.  Benim ve kulübümün  asıl amacı; ülkemiz için, geleceğimiz için sağlıklı, saygılı, vatanını milletini bayrağını seven ve koruyan bireyler yetiştirmektir. Bunun devamında da ülkemiz sporuna mümkün olduğunca katkıda bulunmaktır. Bu amaçlarımız doğrultusunda, kim bizimle ortak bir çalışma yapmak isterse her zaman yardıma, işbirliğine varız.  Şu ana kadar Erdek’te yaptıklarımıza bakınca, Atletizmin değişik dallarında Türkiye Şampiyonları ve Milli Sporcular yetiştirdiğimizi görebiliriz. Bu gibi sonuçları önümüzdeki günlerde de alacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Çünkü; alt yapıya önem veriyoruz ve gelecek için durmadan çalışmaya devam ediyoruz.

Bir önceki yazımız olan ERDEK ATLETİK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ FİNALDE başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.