1 EYLÜLDEN İTİBAREN PARKOMAT UYGULAMASI GELİYOR | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

1 EYLÜLDEN İTİBAREN PARKOMAT UYGULAMASI GELİYOR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ali Acar, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nın 1 Eylül 2017 tarihinden itibaren Bandırma’nın muhtelif cadde ve sokaklarında parkomat uygulamasına başlayacağını söyledi.

2010 yılında Burdur Belediye Başkanlığının şehir merkezindeki muhtelif cadde ve sokakların ücretli otoparkla dönüştürülmesine yönelik encümen kararının iptaline yönelik Danıştay’ın kararının bulunduğunu anımsatan Acar, bu kararın tüm yerel yönetimleri kapsadığını dile getirdi. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı’ndan parkomat uygulamasından vazgeçmesi çağrısında bulunan Acar, uygulamadan esnaf ve vatandaşların olumsuz yönde etkileneceğini söyledi. Geçtiğimiz yıllarda ilçede parkomat uygulamasının yapıldığını anımsatan Acar, bu uygulamadan istenilen sonucun alınamamasından dolayı ihaleyi kazanan firmanın ekim 2016 yılında Bandırma’dan ayrılmak zorunda kaldığını sözlerine ekledi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.