1. BANDIRMA KAYMAKAMLIĞI İLLER ARASI TAEKWONDO ŞAMPİYONASI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

1. BANDIRMA KAYMAKAMLIĞI İLLER ARASI TAEKWONDO ŞAMPİYONASI

Paylaş
 

Bandırma Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürlüğü “29.04.2017 Cumartesi günü ŞMG Anadolu Lisesine ait kapalı spor salonunda, Balıkesir ili ve tüm ilçelerinin yanı sıra Bursa, Çanakkale, Yalova, Kocaeli, Bilecik ve Eskişehir illerinden toplamda 300’ün üzerinde sporcunun katılımı ile “1. Bandırma Kaymakamlığı İller Arası Taekwondo Şampiyonası”nı gerçekleştiriyor.

Bandırma Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürü Hüseyin Elüstü yaptığı açıklamada, “Müsabakalar 29 Nisan 2017 Cumartesi günü saat 08:00 de yapılacak olan tartıdan sonra saat 10:00’dan itibaren başlayacaktır. Önce ana müsabakalar gerçekleştirilecektir ve ardından saat 14:00 de yapılacak olan ödül töreninden sonra akşam 18:00 ‘e kadar kalan müsabakaların devam etmesi planlanmaktadır.
Bandırma’nın ilk kez ev sahipliği yaptığı şampiyonada 2008 ve 2009 doğumlu sporcular mini minik, 2005/2006/2007 doğumlu sporcular minikler kategorisinde yarışacaktır.
Sporcular bayanlar ve erkekler olarak toplamda 8 farklı siklette madalya kazanmak için tatemide ter dökecekler.
Türkiye Şampiyonasına hazırlık çalışmalarında büyük önem arz eden turnuva Taekwondo sporunun çocuklara sevdirilmesi ve spor kültürünün aşılanması açısından da önemli bir yere sahip olacaktır. Turnuvaya tüm halkımız davetlidir” dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.