HÜRRİYET PARKINDA DÜZENLEMELER DEVAM EDİYOR

icerik_01_1
Paylaş
 

General Balcı Çamlığındaki düzenlemeler ardından Hürriyet Parkında yenileme ve düzenleme çalışmaları başladı. Yürüyüş zemini için uygun olan ponza taşı kumundan yürüyüş parkuru yapıldı. Yürüyüş parkuru ve etrafının ışıklandırılması yapıldı. Yerler çim ile döşendi. Oturma grupları, jimnastik aletleri spor alanının yapımıyla tamamlanacak Hürriyet Parkı yürüyüş ve spor alanı vatandaşlarımıza hizmet edecek.

Bandırma’yı daha fazla yeşillendirmek istediklerini belirten Başkan Mirza; “Bandırmamızın geçmişten gelen yapılaşma şekli nedeniyle şehir içinde ağaçlandırma çalışmalarına fazla imkan vermiyor. Biz de mevcut alanlarımızı daha verimli kullanmak için çalışmalar başlattık. İlk olarak atıl durumda olan General Balcı Çamlığımızın kullanım hakkını alarak Bandırmalılarımıza güzel bir spor alanı sağlamış olduk. Hürriyet Parkı Ziraat Bahçelerinde de benzer bir çalışmayla düzenlemeler yapacağız. Diğer mahallelerimizde de uygun olan yerlerimizde benzer çalışmalar yapacağız. Günün stresinden uzaklaşabileceğimiz, spor yaparak bireysel sağlığımıza katkı sunacağımız alanlarımızı artırmak istiyoruz. Bandırmamıza mümkün olan yeşillendirmeyi sağlamaya çalışıyoruz” dedi.

Bir önceki yazımız olan YENİ ZİRAATLİ MAHALLEMİZDE YOL YAPIM ÇALIŞMALARI BAŞLADI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
ozen nehir-kaya marka-bandirma THE-CONCEPT yemtar
perema2014 soylu AK-EMLAK
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
cep-hastanesi-bandirma
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.