BANDIRMASPOR’A DEPLASMAN YASAĞI GELDİ !

bandirma-stad
Paylaş
 

22 Ocak Pazar günü Bandırma 17 Eylül Stadyumunda oynanacak olan Bandırmaspor- Denizlispor maçında misafir takım taraftarlarının maça alınmamasına karar verildi. Yapılan İlçe Güvenlik kurulu toplantısında Denizlispor’un 2 farklı taraftar gruplarının kendi arasında daha önceki yıllarda yaşanan silahlı ölüm olayı ve yaralama olaylarından dolayı 2 grubun aynı tribünde yer almasının güvenlik zaafiyeti oluşturacağı düşünülerek deplasman yasağı getirildi. 

İlçe Güvenlik Kurulu Toplantısından alınan karar şu şekilde;

”Bandırma Emniyet Müdürlüğü ile Denizli Emniyet Müdürlüğü arasında yapılan görüşmeler neticesinde 57 Gençlik ve Yeşil Cephe taraftar grupları arasında ölümlü olay ve yaralanmalı olayların meydana geldiği bunlardan dolayı deplasmanlarda iki grubun ayrı bir şekilde oturtulma şansı yok ise olayları çıkabileceği bildirilmiştir.

20.01.2017 tarihinde yapılan İlçe Spor Güvenlik Kurulu toplantısında stadyumun fiziki koşullarının deplasman takımı seyircilerinin ayrı şekilde oturmalarına müsait olmadığı gerekçesiyle misafir takım seyircilerine müsabakaya girişlerinin deplasman yasağı tedbiri olarak engellenmesine karar verilmiştir.”

İlkHaber Spor Servisi

Bir önceki yazımız olan BAŞKAN MİRZA'DAN ÇALIŞAN GAZETECİLERE YEMEK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.