foto-deniz1

ERDEK ZAMANI FESTİVALİ

19665654_1898959283711490_2375311043684480188_n_901x390
Paylaş
 

Erdek Belediye Başkanı Sn. Hüseyin SARI, 22-27 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek olan ”Erdek Zamanı Festivali” tanıtım filmi için objektif karşına geçti.

Başkan, Kapıdağ sınırları içerisinde yer alan, tarihi ve doğal mekanlarda ilçemizin tanıtımını yaparak herkesi düzenleyeceğimiz ”Erdek Zamanı Festivali”ne bekliyoruz mesajı verdi.

Erdek Zamanı Festivali hazırlıkları son hız devam ediyor… Festivalin düzenleneceği günlere rastgelen Ortodoks Ayini için Erdek’i ziyaret edecek olan Yunanlı dostlarımızın da festival etkinliklerine dahil olabilmeleri için İstanbul’da toplanıldı. Festival Komitesi Koordinatörü Arzu Kutucu Özenen ile Erdek’ten mübadele ile göç edenlerin kurduğu Nea Artake (Yeni Erdek) şehrindeki sivil toplum kuruluşlarını temsil eden Kyzikos Yayıncılık yetkilileri Petros Podaras ve Ioannis Rizos arasında yapılan görüşmeler, çeşitli temaslar için İstanbul’da bulunan Erdek Belediye Başkanı Sayın Hüseyin Sarı’nın ziyareti ile neşeli görüntülere sahne oldu. Çalışmaları denetleyen Sarı, Erdek’in kültür ve inanç turizminde hak ettiği değeri bulması için Erdek Belediyesi olarak gerekli tüm desteği sağlayacaklarını ifade etti.

Bir önceki yazımız olan BAKAN SOYLU'DAN KARACABEY'E ÖVGÜ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya yemtar marina1
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.